Hrací automat Zelené dobrodružství

Zelené dobrodružství je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Sazka. Automat Zelené Dobrodružství má tři hrací řady a čtyři válce na kterých je 81 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Symbol Multiplier WILD, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 1x, vám přinese výhru ve výši 2x násobku vaší vsazené částky.

Souhrn parametrů online výherního automatu Zelené dobrodružství

Zelené dobrodružství
Výrobce:Apollo
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 4
Počet výherních linií:81
Maximální výhra:320000
Výhernost:85% – 99%
Věděli jste že…
…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Několik obrázků ze hry online automatu Zelené dobrodružství

Zelené dobrodružství online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Jak se hraje slot Zelené dobrodružství?

Zábava při hraní online slotu Zelené dobrodružství je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Zelené dobrodružství umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. Až 81 výherních možností nabízí výherní automat Zelené dobrodružství na čtyřech válcích a třech herních řadách.

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Zelené dobrodružství

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5 500 Kč

Hodnotíme online slot Zelené dobrodružství

Hrací automat Zelené dobrodružství

Vyzkoušejte si automat Zelené dobrodružství. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Sazka.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.7