Herní automat Bikers Gang 27

Online Automat Bikers Gang 27 se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou gangsteři. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Sazky. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 27 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 15 Free spinů.

Online Výherní Automat Bikers Gang 27 a jeho údaje

Bikers Gang 27
Výrobce:Tech4Bet
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 3
Počet výherních linií:27
Maximální výhra:200000
Výhernost:94,2% – 97,2%
Věděli jste že…
…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Slot Bikers Gang 27 – prohlédněte si jej

Zkuste si zahrát na online automatu Bikers Gang 27

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Jak na online výherní automat Bikers Gang 27?

Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Bikers Gang 27 také díky symbolům Bonus a Wild. Na moderním online slotu Bikers Gang 27 můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Výherních možností na online výherním automatu Bikers Gang 27 je celkem 27 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Tech4Bet

Kde si můžete zahrát online automat Bikers Gang 27

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5 500 Kč

Online Automat Bikers Gang 27 a naše hodnocení

Herní automat Bikers Gang 27

Otestovat online automat Bikers Gang 27. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Sazky.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2