O nás

Online Slots - Inagami

Autorem a provozovatelem stránek je společnost inagami s.r.o.

IČO: 06366376
DIČ: CZ06366376

Webwww.inagami.com
E-mailinfo@inagami.com

Kontakt:
Spaces – Inagami s.r.o.
Na Perštýně 321/1
Praha 1
110 00

O nás: Na tomto webu přinášíme čtenářům informace o dění v hazardním průmyslu v České republice. Informace o internetových hernách a kasinech s platnou licencí pro tento druh podnikání v ČR. Novinky v jejich nabídce, recenze her, promotion, která nabízí jak novým tak stávajícím hráčům a také možnost si zdarma vyzkoušet některé z her, která tato casina mají v nabídce. Věnujeme se rovněž srovnávání vstupních bonusů, jejich výhodnosti a strategiím, které mohou vést k jejich získání.

Důležitá informace: Nejsme provozovateli internetového kasina ani her. Na tomto portálu ani žádném jiném v našem portfoliu nelze hrát o reálné peníze. Neprovozujeme jakékoliv sázkové, casinové či loterijní hzardní hry, ani nezprostředkováváme ani neprocesujeme jakékoliv platby. Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze.

Upozornění: Účast na hazardní hře může být škodlivá.
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.

Ministerstvo Financí