Zlatý hattrick u Sazka Her

V červenci padly v online casinu Sazka Hry celkem tři zlaté jackpoty a všechny dokonce na stejném výherním automatu. Dvakrát se ze zlatého Apollo jackpotu na online slotu Midnight Fruits 81 radoval hráč Jaroslav a ve čtvrtek se z 275 tisíc mohl radovat hráč Jan.

Midnight Fruits 81
Midnight Fruits 81

Třetí červencový Apollo Jackpot

Apollo jackpoty jsou známé snad už všem hráčům tuzemských online casin. Někdy si z nich hráči odnášejí opravdu vysoké výhry, jako třeba právě teď ve čtvrtek, kdy si hráč Jan odnesl z internetového casina Sazka Hry jackpot ve výši 275 054 korun! Podařilo se mu ho získat na výherním automatu Midnight Fruits 81, stejně tak jako hráči Jaroslavovi, který na tomto online slotu vyhrál Apollo jackpot dvakrát během jednoho týdne!

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midnight Frutis 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč