Velikonoční pondělí u Tipsport

Dnešním dnem bohužel velikonoční nadílka od sázkové kanceláře Tipsport končí. Pro Velikonoční pondělí je připraveno celkem 13 volných zatočení na výherním automatu Easter Eggs od společnosti Play’n GO.

Pokud máte účet i u sázkové kanceláře Chance, tak neváhejte a vyzvedněte si 13 free spinů i tam. Celkem budete mít 26 volných zatočení zdarma. Jedno roztočení má hodnotu 2 Kč, takže si přijdete na více než 50 korun zdarma. Příjemnou zábavu!

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč