Velikonoce v casinu Synottip

Blíží se nám Velikonoce a to pro hráče online casin znamená jediné, Bonusy! Nejčastěji se můžeme setkat s Freespiny a ty na nás budou letos čekat také v internetovém casinu sázkové kanceláře Synottip. Od 9. dubna až do 21. dubna mohou všichni hráči každý druhý den 10 volných zatočení, celkem tedy 70! Jak tedy Freespiny získat?

Jak získat 70 volných zatočení

Jak už bylo uvedeno výše, Freespiny je možné získávat od 9. do 21. dubna každý druhý den. Pro hráče je nutné vlastnit ověřený účet u sázkové kanceláře Synottip a v určitý den v jakýkoliv čas spustit vybraný slot. Není potřeba vkládat na hráčské konto peníze nebo nějakou částku protočit. Volné točky zkrátka obdržíte pouze za spuštění daného automatu. Seznam vybraných slotů na dané dny naleznete níže.

Freespiny budou dostupné v určité dny na těchto slotech:

Výrobcem těchto slotů je česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Online casino Synottip

Mimo nabídku sportů, každý nový zákazník získá při registraci ihned bonus až 25 500 Kč a 300 Free Spinů a sázet může na sázkových terminálech, online na webu i prostřednictvím mobilní aplikace.

Registrovat se a získat bonus až 25 500 Kč a 300 Free Spinů

Časté dotazy ohledně casina Synottip

❓ Je ověření osobních údajů pomocí banky bezpečné?

✅ Ano. Ověření identity přes banku je založeno na předpokladu, že banka už Vaši totožnost již dávno ověřila. Nemusíte se samozřejmě bát, že banka poskytne casinu citlivé údaje, jen zkrátka potvrdí, že jste to skutečně Vy. Ověření totožnosti je nutné k dokončení každé registrace kvůli novele zákona z roku 2017 o Hazardních hrách.

❓ Musím hrát SynotTip automaty pravidelně?

⚠️ Ne. Výherní automaty u SynotTip můžete hrát kdy chcete a nejste nuceni je hrát každý den. Svůj účet můžete využívat pouze k vyzvednutí bonusů.

❓ Má SynotTip mobilní aplikaci?

✅ Ano. Sázková kancelář SynotTip má mobilní aplikaci, kde naleznete všechny nabízené výherní automaty. Aplikace je dostupná pro operační systém iOS i Android.

Chcete být pravidelně informováni o našich novinkách? Stačí vyplnit jméno společně s e-mailem a o zbytek se postaráme!

Nespamujeme, posíláme 1x týdně souhrn aktuálních článků a nabídky našich partnerů.

Velikonoce v casinu Synottip

Získejte během Velikonoc celkem 70 volných zatočení v online casinu Synottip. Poradíme Vám, jak Freespiny získat a jaké sloty spustit.

Editor's Rating: