Turnaje o 777 777 Kč v Tipsport Vegas

Od pondělí 11.5. do neděle 17.5. si sázková kancelář Tipsport připravila ve svém online casinu Vegas jednodenní turnaje na výherních automatech od společnosti E-Gaming celkem o 777 777 korun!

Každý den na Vás čeká turnaj, ve kterém si 111 nejlepších rozdělí Prize pool celkem 111 111 Kč. Každý turnaj má jiný způsob, jak získat body, a to za nejvyšší váženou výhru, počet zatočení nebo součet sázek. Pro kvalifikaci do žebříčku je nutné odehrát minimálně deset kol s minimálním vkladem 5 Kč na vybraných výherních automatech od vývojářů E-Gaming.

Magická sedmička

  • celkový prize pool 777 777 Kč
  • 777 cen pro nejlepší hráče
  • každý turnaj probíhá na 7 hrách od společnosti E-Gaming

Dnes lze získat body za nejvyšší váženou výhru (výhra/vklad) ve vybraných online slotech od společnosti E-Gaming.

7 pondělních her:

7 úterních her:

7 středečních her:

7 čtvrtečních her:

7 pátečních her:

7 sobotních her:

7 nedělních her:

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

E-Gaming v České republice

Hry od společnosti E-Gaming u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina Tipsport, Chance nebo Betor buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč