Sobotní turnaj u Tipáče o 300 000 Kč!

Velikonoční turnaj o tři sta tisíc, to je sobotní překvapení od sázkové kanceláře Tipsport! Svůj podíl z této částky si utrhne celkem 500 hráčů online casina Tipsport Vegas.

Jaká jsou pravidla?

Odehrajte alespoň 10 zatočení s minimální sázkou 5 Kč na výherních automatech od vývojáře Apollo. Pořadí budou určovat body za vážené výhry, tj. poměr mezi výhrou a sázkou. Šanci na výhru má opravdu každý. Hodně štěstí!

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč