Sazka slaví rok Apollo jackpotů

Dnes je tomu přesně rok, co sázková kancelář Sazka zapnula ve svém online casinu Sazka Hry progresivní jackpoty na online automatech společnosti Apollo. Jako dárek k narozeninám těchto lovených jackpotů přidala Sazka další úroveň. Nyní budou moci hráči získávat klasicky bronzový, stříbrný, zlatý a k nim navíc ještě platinový, který bude vždy začínat na 200 000 Kč!

Náhledový obrázek
Jackpot

Stovky Apollo jackpotů

Za loňský rok se nápis Jackpot objevil hráčům Sazka Her celkem 17 000krát. Nejvíce potěšil asi hráče Jaroslava, který si zlatý Apollo jackpot vytočil hned dvakrát během jednoho týdne. Rekordní násobek svého vkladu zaznamenal v listopadu hráč Jirka, který za sázku 5 Kč na otočku vyhrál zlaťáka v hodnotě 268 tisíc. Nejvyšší zlatý jackpot získal hráč Marek, měl hodnotu 294 837 korun. Apollo jackpoty budou ale ještě lákavější, protože v online casinu Sazka Hry narazíte na platinovou úroveň Apollo jackpotu, která bude mít nejnižší možnou výhru 200 000 korun! Hodně štěstí při lovení.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5 500 Kč

Nespamujeme, posíláme 1x týdně souhrn aktuálních článků a nabídky našich partnerů.