Rekordní zlatý jackpot u Sazka Her

Je tomu už pět měsíců, co se v online casinu sázkové kanceláře Sazka objevily na výherních automatech od společnosti Apollo progresivní jackpoty. Za tu dobu si z nich hráči odnesli již několik milionů korun. Každou chvíli se zvyšoval rekord padnutého jackpotu a nyní si prvenství vybojoval hráč Marek, kterému zlatý jackpot z Apollo automatů nadělil 294 837 Kč!

Mad Mechanic Deluxe
Mad Mechanic Deluxe

Jedenáctý zlatý jackpot

Celkem padlo v online casinu Sazka Hry už jedenáct Apollo jackpotů. Tento poslední je ovšem nejvyšší. Bezmála 300 tisíc korun padlo Markovi na online slotu Mad Mechanic Deluxe při sázce 500 Kč na otočku. Výherci gratulujeme a přejeme hodně štěstí při chytání dalšího vysokého jackpotu. Kdo ví, třeba to bude opět Marek, kdo zvýší rekord na Apollo jackpotech u Sazky.

Mad Mechanic Deluxe

Mad Mechanic Deluxe je moderní výherní automat od společnosti Apollo s tématem mechanika. V hracím poli se nachází pět válců se třemi řadami, které nabízejí pět výherních linií. Kromě 10 klasických symbolů se na válcích objevují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů je Bonus. Při získání tří a více těchto symbolů obdržíte minimálně 10 Free Spinů.

Recenze slotu Mad Mechanic Deluxe a hra zdarma

Výrobcem tohoto online slotu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Hrací automat Aztec Mystery

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5 500 Kč

2 thoughts on “Rekordní zlatý jackpot u Sazka Her

Comments are closed.