Recenze automatů a hry zdarma

Nahlédnutí do online casin, Vám v dnešní době nabízí několik webových stránek. Pojďme si představit jeden z nich, a to online-automaty.info. Naleznete zde několik informací ohledně výrobců výherních automatů, a hlavně recenze online slotů různých tuzemských sázkových kanceláří včetně obrázků a veškeré hry si zde můžete vyzkoušet zdarma bez registrace.

Online automaty

Web online-automaty.info rozděluje sloty do kategorií podle témat, jako je například ovoce nebo zvířata, tudíž své oblíbené herní motivy najdete velmi rychle a nemusíte nahlížet na Vámi neoblíbená témata.

Pomocí štítků, které jsou obsahem každé recenze, můžete vyhledat i sloty se třemi, čtyřmi či pěti válci nebo sloty obsahující symboly Wild, Bonus a Free spins.

Recenze

Samotná recenze online výherního automatu obsahuje důležité informace jako například počet válců či řad, počet výherních linií nebo výhernost daného automatu. Dále je zde několik obrázků, které ukazují, jak vypadá hra po spuštění, výhra nebo bonusové hry a symboly, kterými bonusové hry lze spustit. Každá recenze obsahuje i samotnou hru, kterou si můžete vyzkoušet zdarma, a odkaz na sázkovou kancelář, která hru nabízí.

Novinky

Nejdůležitější věcí na webu online-automaty.info je sekce s názvem Novinky, kde naleznete informace o plánovaných akcích nebo bonusech licencovaných sázkových kanceláří.