Pálení čarodějnic u Tipsportu

Pálení ježibaby na dřevěné hranici kvůli karanténě bohužel neproběhne, ale v online casinu Vegas sázkové kanceláře Tipsport můžete nějakou čarodějnici spálit pomocí 20 volných zatočení!

20 Free Spinů ve hře Fire Joker

Ve čtvrtek 30.4. se stačí přihlásit na svůj účet u Tipsportu a otevřít výherní automat Fire Joker od společnosti Play’n GO a 20 volných zatočení máte v kapse! Online slot nabízí hrací pole s ovocnými symboly, které se objevují na třech válcích a třech řadách, výherních možností je celkem pět. Pokud budete mít hrací pole zaplněné stejnými symboly, budete mít možnost svou výhru znásobit až 10x na Kole násobitelů.

Neváhejte a vyzvedněte si svá volná zatočení ve čtvrtek 30.4. ve hře Fire Joker. Zatím si výherní automat můžete vyzkoušet na našich stránkách online zdarma bez registrace.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport Vegas

Tipsport spustil casino později, ale nyní už nabízí nejvíce her. Zahrajete si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Tipsport je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč