Lednový Apollo jackpot

Lednový zlatý Apollo jackpot u Sazka Her se zrodil opět na výherním automatu Midnight Fruits 81. Získal ho hráč Patrik za sázku 450 korun na otočku a jackpot atakoval hranici 278 tisíc korun.

Midnight Fruits 81
Midnight Fruits 81

Další zlatý Apollo jackpot

Apollo automaty jsou v poslední době velmi oblíbené. Není se čemu divit, od minulého roku totiž obsahují progresivní jackpoty, které mohou hráči získat i za minimální sázku na otočku. Nejčastěji zlaté jackpoty padají v online casinu Sazka Hry na výherním automatu Midnight Fruits 81 a i ten poslední se na tomto automatu objevil. Zlaťáka ve výši necelých 278 tisíc korun si odnesl hráč Patrik, který zkoušel otočky za 450 korun. Výherci blahopřejeme!

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midnight Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Online výherní automat Red Evil

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5 500 Kč
Lednový Apollo jackpot

Apollo automaty jsou v poslední době velmi oblíbené. Není se čemu divit, od ledna totiž obsahují progresivní jackpoty, které mohou hráči získat i za minimální sázku na otočku.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.5

Nespamujeme, posíláme 1x týdně souhrn aktuálních článků a nabídky našich partnerů.