Jubilejní zlatý jackpot v Sazka Hrách

Apollo jackpoty zná snad už každý hráč výherních automatů. V Sazka Hrách padá několik bronzových denně a sem tam nějaký ten stříbrňák. Zlaté jackpoty padají s velkým štěstím jednou za čas, a právě v neděli se štěstí pousmálo na hráče jménem Tomáš, když mu online slot Mystery Apollo II nadělil jubilejní desátý zlatý Apollo jackpot.

Mystery Apollo II
Mystery Apollo II

Desátý zlatý jackpot u Sazka Her

Během nedělní odpolední siesty si hráč Tomáš spustil online slot Mystery Apollo II v online casinu Sazka Hry a bude na toto odpoledne vzpomínat ještě hodně dlouho. Na válcích se mu totiž zastavily symboly zlatého jackpotu, které mu vynesly neskutečných 257 647 Kč! Tomáš sázel 150 korun na jednu otočku, ale to u Apollo jackpotů není nic podstatného. Jackpot totiž může padnout i za sázku pět korun.

Mystery Apollo II

Mystery Apollo II je moderní výherní automat od společnosti Apollo. Hlavním tématem je ovoce. V herním poli se nacházejí tři válce se třemi řadami, které nabízejí celkem 27 výherních možností. Na válcích se krom obyčejných symbolů zastavuje i symbol Joker, který nahrazuje obyčejné symboly. Dále se zde objevují symboly, které několikrát násobí výhru nebo symboly Respin, které darují jednu otočku zdarma. Díky třem a více symbolů Joker lze získat volná zatočení.

Recenze online slotu Mystery Apollo II a hra zdarma

Výrobcem tohoto výherního automatu je společnost Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč