EURO 2020 u sázkové kanceláře Fortuna

Na tomto webu přidáváme články týkající se pouze novinek v internetových casinech nebo recenzí automatů, ale o tuhle super nabídku vás nemůžeme připravit! Protože dlouho očekávané Mistrovství Evropy ve fotbale je konečně zde! Sázkové kanceláře si připravily několik soutěží pro své stávající hráče a samozřejmě i zajímavé bonusy pro nově příchozí. Například u sázkové kanceláře Fortuna mohou nováčci získat reprezentační dres. Co je pro získání dresu nutné udělat? Na co se mohou všichni hráči těšit během EURA 2020?

Získejte reprezentační dres

Odložené Mistrovství Evropy konečně klepe na dveře a milovníci kurzových sázek se jistě nemohou dočkat nadcházejícího víkendu, kdy začínají první zápasy. Bylo by to ovšem smutné, kdyby si sázkové kanceláře nepřipravily nějaké bonusy nebo soutěže pro své sázkaře nebo hráče online casina. Například u Fortuny mohou nově příchozí získat reprezentační dres! Stačí jim k tomu vyplnit potřebné údaje při registraci a zvolit v poli bonusu Získej repre dres. Dále si na své hráčské konto poslat minimálně 500 korun do deseti dní po vytvoření registrace. Posledním krokem je uzavřít kvalifikační sázky (AKO tiket s minimálním kurzem 1,6) v hodnotě 1 500 Kč.

Fotbalový maraton o tři miliony

Pro milovníky kurzových sázek si sázková kancelář Fortuna připravila fotbalový maraton o 3 000 000 korun! Jelikož jde o fotbal, maraton bude rozdělen na dva poločasy, ten první bude probíhat od 11.6. do 23.6. a ve hře je 1,5 milionu. O druhém poločase budou informace doplněny později. Ale zpět k prvnímu poločasu. Hlavním úkolem každého sázkaře bude během těchto dní vsadit každý den AKO tiket nebo Malou domů za 100 korun a minimálním kurzem 2,0. Pokud jeden den zapomenete jakýkoliv druh tiketu vsadit, tak přijde na řadu jeden žolík, kterého má každý hráč v rukávu!

Fotbalový maraton

Každý hráč, který dokončí první poločas obdrží od Fortuny 300 Kč a bank bude rozdělen rovným dílem pro každého úspěšného sázkaře. Pokud hráči dokončí i druhý poločas, budou zařazeni do soutěže s názvem Penaltový rozstřel. Zde se bude losovat dohromady 300 cen, můžeme napovědět, že půjde například o podepsané dresy, sázkařské bonusy nebo volná zatočení v online casinu Fortuna Vegas!

Neznáte rozpis zápasů základních skupin? Tak jistě navštivte článek: Sázky na EURO 2020, ve kterém se dozvíte zajímavé věci ohledně EURA a naleznete zde i rozpis zápasů.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Online automat Fire Blaze: Pearls Pearls Perals

Soutěž Fotbalový pavouk

Fotbalový pavouk je soutěž pro všechny registrované hráče u sázkové kanceláře Fortuna. Tato tipovací soutěž je zdarma a hlavní výhra je 20 000 000 korun! Pro získání této neuvěřitelné částky je nutné vyplnit pavouka, kde musíte určit pořadí týmů v základních skupinách. Dále v osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a nakonec přijde na řadu samotné finále, kde musíte určit i přesný výsledek zápasu. Níže naleznete video s podrobnějším návodem:

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna byla v roce 1990 založena jako historicky první sázková kancelář na území České republiky. V roce 2017 přišla jako jedna z prvních společností na trh s online casinem s názvem Fortuna Vegas, které dnes obsahuje více než 400 výherních automatů několika známých výrobců.

Získejte nově u sázkové kanceláře Fortuna vstupní bonus 900 korun! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a zbylých 600 korun získáte za Váš první vklad.

Registrovat se a získat bonus 900 Kč

Časté dotazy ohledně sázkové kanceláře Fortuna:

❓ Je možné dokončit registraci z domova?

✅ Ano. Pokud máte účet u Air Bank, České spořitelny nebo Monety můžete celou registraci i ověření osobních údajů dokončit z pohodlí domova.

❓ Jsou v online casinu Fortuny jackpoty?

✅ Ano. Od února 2020 jsou na výherních automatech od společnosti Apollo progresivní jackpoty, padají náhodně a minimální sázka pro získání jackpotu je 5Kč. Od roku 2021 lze jackpoty získávat i na online slotech společnosti Adell. Jackpoty se dělí do tří kategorií: 🥇GOLD Jackpot, 🥈SILVER Jackpot a 🥉BRONZE Jackpot.

❓ Musím hrát Fortuna automaty pravidelně?

⚠️ Ne. Výherní automaty u Fortuny můžete hrát kdy chcete a nejste nuceni je hrát každý den. Svůj účet můžete využívat pouze k vyzvednutí bonusů.

Chcete být pravidelně informováni o našich novinkách? Stačí vyplnit jméno společně s e-mailem a o zbytek se postaráme!

Nespamujeme, posíláme 1x týdně souhrn aktuálních článků a nabídky našich partnerů.

EURO 2020 u sázkové kanceláře Fortuna

Fortuna představila několik soutěží a bonusů pro své hráče. Bude se soutěžit o více než 20 milionů korun a nově registrovaní mohou získat reprezentační dres.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9