Dubnové stříbrné jackpoty u Sazka Her

Sázková kancelář Sazka pravidelně informuje své příznivce ohledně zlatých jackpotů, které vyplatila na výherních automatech společnosti Apollo ve svých Sazka Hrách. Na těchto slotech padají ještě stříbrné a bronzové jackpoty. Jak to tedy bylo v dubnu s těmi stříbrnými?

Za pět korun získal 47 000 Kč!

Celkem se za měsíc duben v online casinu Sazka Hry zobrazilo na válcích 30 stříbrných jackpotů, dohromady za ně Sazka vyplatila přes 1 100 000 korun! Největší radost musel mít ovšem hráč Lukáš, který na výherním automatu Slot Birds podával otočky za pouhých 5 Kč a přišel si na příjemných 47 422 korun. Nejnižší hodnota stříbrného jackpotu byla 20 200 korun.

Recenze výherního automatu Slot Birds a hra zdarma

Apollo jackpoty

Apollo jackpoty se zobrazí na válcích kdykoliv, na všech hrách od společnosti Apollo a za jakoukoliv částku, toho je Lukáš důkazem. Všem výhercům blahopřejeme! Ti, kteří ještě neměli štěstí ulovit nějaký Apollo jackpot, to mohou zkusit dnes. Zlatý jackpot přesáhl hranici 260 tisíc.

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus 5300 Kč