10 pátečních Free Spinů u Synottip

Další páteční Free Spiny v online casinu sázkové kanceláře Synottip jsou zde! Opět nemusíte provádět žádný vklad ani nemusíte protočit danou částku na výherních automatech. Stačí se zkrátka jen přihlásit na svůj hráčský profil a 10 Free Spinů máte v kapse.

Alchemist's Gold
Alchemist’s Gold

Deset toček zadara

Jak už jsme psali v minulém článku (5 000 000 Free Spinů u Synottip), sázková kancelář Synottip bude zkrátka v květnu rozdávat volná zatočení na vybrané výherní automaty jen tak. Hráči nebudou muset provádět vklad a zadávat promo kódy nebo protáčet určitou částku v online casinu. 10 Free Spinů obdrží každý hráč pouze za přihlášení! Dnes každý od Synottipu dostane 10 Free Spinů na výherním automatu Alchemist’s Gold od společnosti Synot.

Alchemist’s Gold

Alchemist’s Gold je klasický výherní automat od české společnosti Synot se symboly alchymie. Hrací pole tohoto automatu se pyšní pěti válci se třemi řadami, na který každý hráč nalezne deset výherních linií. Kromě devíti druhů klasických symbolů se na válcích zastavují i zástupné symboly Mystery, které tak doplní výherní řadu a dají tak hráčům větší šanci na výhru.

Recenze slotu Alchemist’s Gold

Tento automat vytvořila česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Online casino Synottip

Mimo nabídku sportů, každý nový zákazník získá při registraci ihned bonus až 25 500 Kč a 300 Free Spinů a sázet může na sázkových terminálech, online na webu i prostřednictvím mobilní aplikace.

Registrovat se a získat bonus až 25 500 Kč a 300 Free Spinů

Časté dotazy

❓ Je ověření osobních údajů pomocí banky bezpečné?

✅ Ano. Ověření identity přes banku je založeno na předpokladu, že banka už Vaši totožnost již dávno ověřila. Nemusíte se samozřejmě bát, že banka poskytne casinu citlivé údaje, jen zkrátka potvrdí, že jste to skutečně Vy. Ověření totožnosti je nutné k dokončení každé registrace kvůli novele zákona z roku 2017 o Hazardních hrách.

❓ Musím hrát SynotTip automaty pravidelně?

⚠️ Ne. Výherní automaty u SynotTip můžete hrát kdy chcete a nejste nuceni je hrát každý den. Svůj účet můžete využívat pouze k vyzvednutí bonusů.

❓ Má SynotTip mobilní aplikaci?

✅ Ano. Sázková kancelář SynotTip má mobilní aplikaci, kde naleznete všechny nabízené výherní automaty. Aplikace je dostupná pro operační systém iOS i Android.

Chcete být pravidelně informováni o našich novinkách? Stačí vyplnit jméno společně s e-mailem a o zbytek se postaráme!

Nespamujeme, posíláme 1x týdně souhrn aktuálních článků a nabídky našich partnerů.

10 pátečních Free Spinů u Synottip

Nezmeškejte v pátek 21. května dárek od sázkové kanceláře Synottip. Jedná se o 10 volných zatočení na online slotu Alchemist's Gold od společnosti Synot.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9