Výherní automat Haul of Hades - Vyzkoušej zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Haul of Hades

Haul of Hades se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou báje. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Haul of Hades, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 40 výherních linií. 

Haul of Hades Informace o hře
Výrobce Novomatic
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild (Haul of Hades), Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Haul of Hades

Výhry na výherním automatu Haul of Hades vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Free-Spin. Na klasickém online automatu Haul of Hades si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 200 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Haul of Hades poskytnou až 40 výherních variant.

Screenshoty výherního automatu

Kde hrát tento výherní automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Haul of Hades

Haul-of-Hades-uvodni

Haul of Hades od společnosti Novomatic je atraktivní automat s antickou řeckou tematikou a zajímavými bonusovými funkcemi. Pokud máte rádi řeckou mytologii a možnost na výhru volných spinů s Wild symboly, Haul of Hades by pro vás mohl být skvělou volbou.

Hrát